Obserwatorzy

sobota, 10 grudnia 2011

Pierwszy sampler zakończony

Pierwszy sampler zakończony, pierwszy czyli ten drugi. Aida 18ct, mulina DMC 99, haftowałam dwoma nitkami i zużyłam niecałe trzy motki. Wzór zamieszczony tu.


Teraz jeszcze muszę dokończyć sampler z drzewem i Panią zimę. Chwilowo wstrzymałam prace nad Madame wiosenną - bo zaległości mnie jakoś uwierają, a tyle zaplanowanych hafcików przede mną.


Poczyniłam mega zakupy, całkiem sporo tkanin do haftu i oczywiście muliny, którymi będę haftować obrazki z SAL-ów organizowanych przez Tami - kawowy i morskie klimaty. Zakupiłam również wzór Pani wiosny A.Muchy (w planach mam wszystkie cztery).


Biegam po blogach i wszędzie tam już panuje nastrój świąteczny. A mój gdzieś się zapodział, a przecież to już tylko dwa tygodnie do Świąt.
Jakiś taki chaotyczny ten mój post, taki jak ja - ech może uda mi się kiedyś zmienić i być bardziej zorganizowaną i poukładaną i....- lista życzeń długa :-)

Pozdrawiam serdecznie wszystkich odwiedzających moje strony i bardzo serdecznie witam nowych obserwatorów. Agnieszka

6 komentarzy:

 1. Kochana ślicznie Ci wyszedł samplerek, ja też pomału się zaopatruję w materiały, wszystkie czekają w Polsce ( będę musiała mojego K. udobruchać, po padnie jak zobaczy ile tego ;) ) Właśnie wróciłam z zakupów - kupiłam 6 arkuszy filcu i w Polsce jeszcze zrobię bombki, bo każdy chce a ja mam tylko 3 :)
  Buziaki

  OdpowiedzUsuń
 2. Ale dlaczego chcesz być uporządkowana , zorganizowana .... Twój chaos jest całkiem ładny ! Od wiosny po panią zimę.Lubię ludzi z głowami pełnymi pomysłów z takim artystycznym nieładem , takich ktorzy w czas świąteczny zamiast bombek i aniołków haftują panią wiosnę. Sama też tak mam :) Masa pomysłów i skaczę od jednego do drugiego a ile przy tym radości i jaka różnorodność ....

  OdpowiedzUsuń
 3. Sampler wyszedł pięknie! Chyba sobie wyhaftuję wiewiórkę z niego, bo u mnie za oknem pełno ich biega i czasem bardziej mnie wciągają niż cokolwiek w telewizji:P
  Pozdrawiam
  Anka
  http://pieguchowo.blox.pl/html

  OdpowiedzUsuń
 4. łał, praca robi wrażenie:)
  zakupy widać bardzo udane:)

  OdpowiedzUsuń
 5. Piękne, a co to jest ten sampler bo jakoś pierwszy raz słyszę nazwę???

  OdpowiedzUsuń
 6. Według mnie sampler to kawałek materiału z próbkami haftów, ścigów i wzorów :-). Dziękuję pięknie za miłe słowa.

  OdpowiedzUsuń