Obserwatorzy

czwartek, 14 lipca 2011

Aniela

Na wstępie chciałam bardzo podziękować za miłe komentarze oraz powitać Agawę i Olę wśród osób obserwujących mojego bloga - każdy ślad zostawiony przez Was sprawia mi wiele przyjemności.

A teraz przedstawiam Wam Anielę - moją pierwszą anielinkę, ma ona ok. 60 cm (ups zapomniałam o skrzydełkach - jak doszyję to pokażę :-)).

Kiepskie zdjęcia, bo pogoda mało ciekawa i fotograf nie najlepszy.

Największy problem miałam z włosami, wcale to nie łatwe zadanie ładnie je ułożyć i przyszyć. Z uszyciem sukienki również miałam problem, bo ucięłam za mały kawałek materiału na sukienkę, i takie skąpe marszczenia mi wyszły.

A to moje dziecię, które zażyczyło sobie Darth'a Maul'a z Gwiezdnych Wojen i co ja biedna mam zrobić? Będę musiała coś pokombinować.


Mam pytanie i może ktoś będzie potrafił mi pomóc. Jeżeli dodaję się do osób obserwujących jakiegoś bloga, to wyświetlam się z imienia i nazwiska oraz nie ma mojego zdjęcia. Co mam zrobić by wyświetlać się jako zalesinka i to jeszcze ze zdjęciem. W profilu mam ustawiony pseudonim i wstawione zdjęcie.

Będę bardzo wdzięczna za pomoc.

8 komentarzy:

 1. Witaj-pięknie dziękuję za odwiedziny u mnie:)Przepraszam,,ze dopiero teraz Cię odwiedzam,ale bloger mi wariował i nie mogłam dodawać obserwatorów.Dopiero wczoraj syn zmienił mi przeglądarkę i jest ok.Anielinka śliczna:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Dzień dobry. Dziękuję za odwiedziny i za miły komentarz. Ja Pani niestety nie pomogę z tym kłopotem bo jeszcze nie jestem aż taki zapoznany z tymi tajnikami ale może proszę spróbować obserwować siebie i powinno zaskoczyć ze zdjęciem a jak nie to proszę się skasować z obserwowanych zmienić coś w profilu i spróbować jeszcze raz obserwować. Jak to nie da rady to już nie wiem a jak da radę to się będziemy razem cieszyć bo moja mama mi podpowiada że to może coś być w ustawieniach profilu.
  Dobrego dnia Kuba.

  OdpowiedzUsuń
 3. Piękny anioł. Dziecię jak chce Darth'a Maul'a z Gwiezdnych Wojen to mama musi się postarać. Na pewno coś wymyślisz.
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 4. Takie wyzwania są najlepsze :D JA szyłąm komandosa kiedyś;) A anieliczka słodka . Pozdrawiam cielutko.

  OdpowiedzUsuń
 5. Aniela jest urzekająca ! I marszczenia na jej sukience są jak najbardziej super i włosy ma takie , jakie ja zawsze chciałam mieć (kręcone). Piękna .
  Dzieciaczynę masz rewelacyjną i wymagającą :D No , mamusiu , działaj a później chwal się bo ciakawa jestem . Pięknie dziękuję za przywitanie , jest mi niezmiernie miło gościć u Ciebie.
  Jeżeli chodzi o to jak wyświetlasz się jako obserwator. Muszisz metodą prób i błędów dojść do tego , chętnie pomogłabym , niestety sama już nie pamiętam jak i co .

  OdpowiedzUsuń
 6. aniela jest wspaniałą, a co do zdjęcia i loginu, to ustaw wszystko w pulpicie nawigacyjnym. Pozdrawiam serdecznie

  OdpowiedzUsuń
 7. Anula, olllqa własnie kombinuję w pulpicie w ustawieniach, jak koń pod górkę i szczytu nie widać. Wszędzie mam ustawione zdjęcie i zalesinkę, a muszę znaleźć miejsce, gdzie jestem z imienia i nazwiska i nie mogę go znaleźć wrrr.

  OdpowiedzUsuń
 8. Dziękuję bardzo za miłe słowa, to one motywują mnie do pracy.

  OdpowiedzUsuń